Nadchodzi kolejna aktualizacja Marketing Master Software – naszego systemu call tracking. Już w sierpniu wszyscy Klienci będą mogli skorzystać z opisanych poniżej nowych funkcji, które usprawniają pracę na systemie.

.

.

Aktualizacja Marketing Master Software do vs 2.1.5

.1. Przyspieszamy wczytywanie Historii połączeń

Przeglądanie tabeli Historia połączeń będzie jeszcze szybsze. Odczują to szczególnie Klienci, którzy korzystają z naszego systemu od kilku lat gromadząc w nim kilkaset tysięcy zdarzeń.

Po zalogowaniu się do panelu oraz przejściu do menu Historia połączeń w ciągu kilku sekund wyświetlone zostanie najnowsze 2000 połączeń. Chcąc przeglądać wcześniejsze dane należy z górnego menu wybrać przycisk Archiwalne. Połączenia wcześniejsze zostaną wyświetlone po kilku kolejnych sekundach nie zakłócając pracy w panelu systemu.

.

.2. Ułatwiamy przeglądanie połączeń „Do oddzwonienia”

Aktualizacja wprowadzi zmianę ułatwiającą przeglądanie danych o połączeniach Do oddzwonienia. Nowa kolumna prezentuje ilość nieudanych prób oddzwonienia a po wskazaniu wybranego połączenia wyświetlane są szczegółowe informacje o dacie, godzinie oraz numerze telefonu, z którego wykonana została próba oddzwonienia.

.

.3. Zmieniamy filtry w Historii połączeń

Kolumny Czas oczekiwania (na połączenie) oraz Długość połączenia zyskają nowe filtry. Pozwolą one na precyzyjne i szybkie sortowanie połączeń po czasie ich trwania. W nowych filtrach wystarczy wskazać długość połączenia w sekundach a system wskaże wybraną listę połączeń.

.

Nasi konsultanci w Dziale Obsługi Klienta udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane z aktualizacją. Zapraszamy do kontaktu.