Skontaktuj sięz nami

Adres

Marketing Master Sp. z o.o.ul. Stawki 3a00-193 WarszawaNIP: 5252646566KRS: 0000600593

Napisz do nas

Nasz dział sprzedaży chętnie odpowie na przesłane przez Ciebie pytania.

Akceptuję politykę prywatności, przetwarzania danych osobowych i cookies.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług Administratora.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony adres e-mail i numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące oferowanych przez Administratora produktów i usług (SMS, MMS, e-mail).

Wyrażam zgodę na kierowanie przez Administratora marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon) i automatycznych systemów wywołujących (telefonowanie, SMS, MMS, e-mail).


Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres Marketing Master Sp. z o.o. ul. Stawki 3A, 00-193 Warszawa lub elektronicznie – na adres bok@marketingmaster.pl Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.